Fali lámpa LED 16W 800lm 3000K arany,átlátszó/fém,üveg 606x145x278mm 360fok AMULET
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 606x145x278mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Német termék, márkaneve: Maytoni Gyártói cikkszám:MOD555WL-L11G3K
Gyártó: Maytoni
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 606x145x278mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 3év |
| Lámpacsalád | Amulet |
| LED fényáram | 800 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Arany |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| LED teljesítménye | 16W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |












































