Fali lámpa LED 4,6W 280lm 3000K fém/fekete 370x60x120mm RACCIO LED
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Nova Luce |
| Méretek | 370x60x120mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Fali lámpa LED 4,6W 280lm 3000K fém/fekete 370x60x120mm RACCIO LED
Gyártó: Nova Luce
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Nova Luce |
| Méretek | 370x60x120mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| LED fényáram | 280 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 4,6W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |












































