Fali lámpa 2xE14 bronz fém 135x330x120mm IP20 BURGEON (ARM959-WL-02-G) MEGSZŰNT
| Foglalat | E14 |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 135x330x120mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Német termék, márkaneve: Maytoni A lámpatestben foglalatonként akár 60W teljesítmény is elérhető, ha LED fényforrást használ! Előfordulhat, hogy a termék kirakati darab volt és nincs hozzá gyári csomagolás.
Gyártó: Maytoni
| Foglalat | E14 |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 135x330x120mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| Lámpacsalád | BURGEON |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Bronz |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 2 |
| Fényerőszabályzás | Igen |
| Működtető feszültség | 230V |












































