Fali lámpa LED 14W 1700lm 4000K króm,ezüst/fém,műanyag 1200x40mm IP44 PANDELLA 1
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 1200x40mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Fali lámpa LED 14W 1700lm 4000K króm,ezüst/fém,műanyag 1200x40mm IP44 PANDELLA 1
Gyártó: Eglo
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 1200x40mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP44 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 1700 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Króm |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 14W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Felhasználás helye | Fürdőszoba |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 4000K |












































