Fali lámpa LED 11W 1350lm 4000K 600x40x120mm alu., műanyag/fekete,fehér IP44 PANDELLA 1
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 600x40x120mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Osztrák termék, márkaneve: Eglo
Gyártó: Eglo
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 600x40x120mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP44 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 1350 |
| Domináns anyag | Alumínium |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 11W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Felhasználás helye | Fürdőszoba |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 4000K |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |












































