Mennyezeti lámpa LED 14,6W 1600lm 3000K 330x330x70mm acél,műanyag/fehér IP44 FRANIA
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 330x330x70mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Osztrák termék, márkaneve: Eglo
Gyártó: Eglo
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 330x330x70mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP44 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 2000 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Fehér |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 17,3W |
| Felhasználás helye | Fürdőszoba |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |












































