UNIVERSO Fali lámpa LED 8w 600lm CCT.kap IP20 239x123x51mm fekete
| Anyag | Fém, Üveg |
|---|---|
| Lumen | 600 lm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 123 mm |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Gyártó: UNIVERSO
| Anyag | Fém, Üveg |
|---|---|
| Lumen | 600 lm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 123 mm |
| Mélység | 51 mm |
| Fényszín | Meleg fehér, Természetes fehér, Hideg fehér |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Szélesség | 239 mm |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 8 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Színhőmérséklet | 3000 K - 6500 K |
| Kémiai összetétel | 10000 |
| Színváltoztatható | +5℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |












































