UNIVERSO Fali lámpa húzókapcsolóval 10w 550lm CCT.kap IP20 Fekete D249x90mm
| Anyag | Fém, Műanyag |
|---|---|
| Lumen | 550 lm |
| Szín | Fekete |
| Átmérő | 240 mm |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Gyártó: UNIVERSO
| Anyag | Fém, Műanyag |
|---|---|
| Lumen | 550 lm |
| Szín | Fekete |
| Átmérő | 240 mm |
| Fényszín | Meleg fehér, Természetes fehér, Hideg fehér |
| Szélesség | 90 mm |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 10 W |
| LED csip típus | SMD |
| Sugárzási szög | Nem |
| Színhőmérséklet | 3000 K - 6500 K |
| Színváltoztatható | -5℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |












































