UNIVERSO Digitális LED szalag (futófény) vezérlővel 120db-11.8W-1062lm/m 3000k IP20 5M
| Lumen | 1062 lm/m |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Élettartam | Nem |
A használathoz 24V-os trafó szükséges!
Gyártó: UNIVERSO
| Lumen | 1062 lm/m |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 24 V |
| Teljesítmény | 11.8 W/m |
| LED csip típus | SMD LED |
| LED csip/méter | 120 |
| Sugárzási szög | Igen |
| Kapcsolási ciklus | 120° |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 6 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |












































