KANLUX ZEW EL-235U-B lámpa GU10
| Anyag | Alumínium, Üveg |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Foglalat | GU10 |
| Magasság | 109 mm |
A termék az izzót nem tartalmazza!
Gyártó: KANLUX
| Anyag | Alumínium, Üveg |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Foglalat | GU10 |
| Magasság | 109 mm |
| Mélység | 110 mm |
| Szélesség | 235 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 35 W |
| Sugárzási szög | Nem |
| Kapcsolási ciklus | 90° |
| Foglalat mennyiség | 2 |
| Színváltoztatható | -20℃ - +35℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP44 |












































