KANLUX YALTE S 06 8W WW-B lámpa
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Lumen | 350 lm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 600 mm |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Gyártó: KANLUX
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Lumen | 350 lm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 600 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Fényszín | Meleg fehér |
| Kapacitás | 35000 óra |
| Szélesség | 45 mm |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 8W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Kémiai összetétel | 17500 |
| Napelem panel információ | 5 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP54 |












































