Kristály Üveg Mennyezeti Lámpa Króm LED 22×5W 4000k IP20 ∅800x390mm
| Anyag | Fém, Kristályüveg |
|---|---|
| Lumen | 13200 lm |
| Szín | Króm |
| Foglalat | Beépített LED |
A termék a fehér kristályokat nem tartalmazza, minden alkatrésze átlátszó kristályüveg!
Gyártó: ELDLUX
| Anyag | Fém, Kristályüveg |
|---|---|
| Lumen | 13200 lm |
| Szín | Króm |
| Foglalat | Beépített LED |
| Magasság | 390 mm |
| Átmérő | 800 mm |
| Fényszín | Természetes fehér |
| Kapacitás | 20000 óra |
| Élettartam | Nem |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | 110 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Kapcsolási ciklus | 120° |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Kémiai összetétel | 10000 |
| Színváltoztatható | +5℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Napelem feltöltődési idő | 5 |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |












































