UNIVERSO Függeszték 40w 3200lm CCT.Kap 790x320x1100mm IP20 Fehér
| Anyag | Fém, Műanyag |
|---|---|
| Lumen | 3200 lm |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 1100 mm |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36302062588
Gyártó: UNIVERSO
| Anyag | Fém, Műanyag |
|---|---|
| Lumen | 3200 lm |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 1100 mm |
| Átmérő | 790 mm |
| Fényszín | Meleg fehér, Természetes fehér, Hideg fehér |
| Kapacitás | 30000 óra |
| Szélesség | 320 mm |
| Élettartam | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Teljesítmény | Max 40 W |
| LED csip típus | SMD LED |
| Szabályozható | Ra ≥80 |
| Sugárzási szög | Nem |
| Színhőmérséklet | 3000 K - 6500 K |
| Kémiai összetétel | 10000 |
| Színváltoztatható | +5℃ - +45℃ |
| Napelem panel információ | 2 év |
| Energiahatékonysági osztály EU 2019/2015 | IP20 |












































