Fali lámpa LED 14W 420lm 3000K fekete/fém 55x990x125mm SPIN LED
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Nowodvorski |
| Méretek | 55x990x125mm |
| IP védelem | IP20 |
A terméket Lengyelországban gyártják, márkaneve: Nowodvorski.
Gyártó: Nowodvorski
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Nowodvorski |
| Méretek | 55x990x125mm |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| Lámpacsalád | SPIN LED |
| LED fényáram | 420 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| LED teljesítménye | 14W |
| Becsült élettartam | 15000óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4hét |












































