Függeszték LED 30W 1100lm 3000K fehér fém 1000x1185x40mm IP20 STEP (P010PL-L30W)
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 1000x1185x40mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Német termék, márkaneve: Maytoni Gyártói cikkszám:P010PL-L30W
Gyártó: Maytoni
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 1000x1185x40mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| Lámpacsalád | STEP |
| LED fényáram | 1100 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Fehér |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 30W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |












































