Függeszték 24xG9 króm fém 1465x650mm IP20 DALLAS (MOD545PL-24CH)
| Foglalat | G9 |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 1465x650mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Német termék, márkaneve: Maytoni A lámpatestben foglalatonként akár 260W teljesítmény is elérhető, ha LED fényforrást használ! Gyártói cikkszám:MOD545PL-24CH
Gyártó: Maytoni
| Foglalat | G9 |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 1465x650mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| Lámpacsalád | DALLAS |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Króm |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 24 |
| Fényerőszabályzás | Igen |
| Működtető feszültség | 230V |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |












































