Mennyezeti lámpa LED 60W 7000lm 3000K többszínű/fém,üveg 255x430mm 360fok DROP (MOD273CL-L60CH3K)
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 255x430mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Német termék, márkaneve: Maytoni Gyártói cikkszám:MOD273CL-L60CH3K
Gyártó: Maytoni
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 255x430mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 3év |
| Lámpacsalád | Drop |
| LED fényáram | 7000 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Króm |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| LED teljesítménye | 60W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |












































