Mennyezeti lámpa LED 40W 3600lm 3000K alumínium,akril/arany 330x825x886mm AXIS (MOD106CL-L40G3K)
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 825x330x886mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Mennyezeti lámpa LED 40W 3600lm 3000K alumínium,akril/arany 330x825x886mm AXIS (MOD106CL-L40G3K)
Gyártó: Maytoni
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 825x330x886mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| LED fényáram | 3600 |
| Domináns anyag | Műanyag |
| Domináns szín | arany |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 40W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |












































