Fali lámpa E14 arany/fém 230x230mm (MOD082WL-01G) LOVETANN
| Foglalat | E14 |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 550x162x230mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Fali lámpa E14 arany/fém 230x230mm (MOD082WL-01G) LOVETANN
Gyártó: Maytoni
| Foglalat | E14 |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 550x162x230mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| Lámpacsalád | LOVETANN |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Arany |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| Fényerőszabályzás | Igen |
| Működtető feszültség | 230V |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |












































