Függeszték LED 2300lm 3000K Fekete 616x550x1070mm FAD (MOD070PL-L48B3K)
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 616x550x1070mm |
| Kapcsolós | Nincs |
Német termék, márkaneve: Maytoni Gyártói cikkszám:MOD070PL-L48B3K
Gyártó: Maytoni
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 616x550x1070mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| Lámpacsalád | FAD |
| LED fényáram | 2300 |
| Domináns anyag | Alumínium |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 48W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Igen |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |












































