Fali lámpa LED 9W 540lm 3000K fekete alumínium 140x140x65mm IP20 Kerek IOS 176 (C176-WL-01-6W-B)
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 140x140x65mm |
| Kapcsolós | Van |
Német termék, márkaneve: Maytoni Gyártói cikkszám:C176-WL-01-6W-B
Gyártó: Maytoni
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Maytoni |
| Méretek | 140x140x65mm |
| Kapcsolós | Van |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| Lámpacsalád | IOS 176 |
| LED fényáram | 540 |
| Domináns anyag | Alumínium |
| Domináns szín | Fekete |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 9W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |
| Működtető feszültség | 230V |
| Deborah kiállított termékek | kiállítva |
| Szállítás (készleten felül) | 1-4 hét |












































