Fali lámpa LED 8W 3000K 530lm fém/arany 55x480x170mm DAVINCI KÉSZLET EREJÉIG
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Azzardo |
| Méretek | 55x480x170mm |
| Kapcsolós | Nincs |
A terméket Lengyelországban gyártják, márkaneve: AZzardo A termék bemutató darab volt!
Gyártó: Azzardo
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Azzardo |
| Méretek | 55x480x170mm |
| Kapcsolós | Nincs |
| IP védelem | IP20 |
| Garancia idő | 2év |
| LED fényáram | 530 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Arany |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 8W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Felhasználás helye | Képvilágítás |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 3000K |












































