Fali lámpa LED 15W 1080lm 4000K ezüst/fém,üveg 800x600mm IP44 tükör BUENAVISTA
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 800x600mm |
| Kapcsolós | Van |
Érintőkapcsolóval ellátott világító tükör.
Gyártó: Eglo
| Foglalat | LED |
|---|---|
| Gyártó | Eglo |
| Méretek | 800x600mm |
| Kapcsolós | Van |
| IP védelem | IP44 |
| Garancia idő | 5év |
| LED fényáram | 1080 |
| Domináns anyag | Fém |
| Domináns szín | Ezüst |
| Szerelési mód | Falon kívüli |
| Foglalatok száma | 1 |
| LED teljesítménye | 15W |
| Becsült élettartam | 15000 óra |
| Felhasználás helye | Fürdőszoba |
| Fényerőszabályzás | Nem |
| LED színhőmérséklet | 4000K |












































