deLOHN Stella Ovális étkezőgarnitúra, MDF, Fekete
| Anyag | MDF |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Méretek | Table: 75x230x115 Chair: 60x89x50 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
deLOHN Stella Ovális étkezőgarnitúra, MDF, Fekete. Egy egységesen fekete étkezőgarnitúra grandiózus stílusban kétségkívül stílusos frissességet hoz majd a belső térbe, és még élvezetesebbé teszi az étkezéseket a jövőben! Bootcut sorozatunk ovális étkezőasztala lenyűgöző, masszív kialakítással rendelkezik. A fekete MDF-ből, furnérozott asztallap tökéletes ötvözete a modern és a hagyományos stílusnak. Karcsú formája minimalista benyomást kelt, miközben ívelt, nyitott kialakítású dupla lábai erőteljes kontrasztot adnak hozzá. Az asztal mérete: 115x230 cm. Ehhez társulnak fantasztikus Stella sorozatú székjeink, amelyek nemcsak szemet gyönyörködtetőek, de elképesztően kényelmesek is. Divatos, skandináv stílusukban a fekete bársonyos ülő- és háttámla egy kis luxust és eleganciát csempész a térbe. A letisztult fekete acél lábak tökéletesen illeszkednek a modern megjelenéshez, és harmonikus egyensúlyt teremtenek a helyiségben. Alkoss tökéletes kombinációt otthonod szívében, és rendezd be hívogatóan, luxusosan és kényelmesen a jövőben!
| Anyag | MDF |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Méretek | Table: 75x230x115 Chair: 60x89x50 cm |
| Kárpit anyaga | Poliészter bársony |
| 1. asztal hossz | 230 cm |
| Szék magasság | 89 cm |
| Szék mélység | 60 cm |
| Asztallap anyaga | MDF, Furnér |
| Asztallap színe | Fekete |
| Szék fő anyaga | Acél |
| Szék fő színe | Fekete |
| Asztal fő anyaga | MDF |
| Asztal fő színe | Fekete |
| Szék szélesség | 50 cm |
| Párna mellékelve | Nem |
| 1. asztal magasság | 76 cm |
| Szék teljes színe | Fekete |
| Asztal teljes színe | Fekete |
| 1. asztal szélesség | 115 cm |
| Minimális mennyiség | 1 |
| Szék anyagösszetétel | Habszivacs, Poliészter bársony, Acél |
| Asztal anyagösszetétel | MDF, Furnér |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kárpit anyagösszetétel % | 100% poliészter bársony |
| Lábak közötti hossz 1. asztal | 110 cm |












































