szeretném kérdezni, hogy van-e valami műszaki akadálya annak, ha a most épülő garázsomat (melléképület könnyűszerkezet) a padlószigetelésből megmaradt ATN-100 6 cm-es lapokkal szigetelem. Vagy csak padlószigetelésre alkalmasak a lapok?
Válaszát előre is köszönöm:
Zazi
Az AT-N100 anyag lakások, és a hasonló terhelésnek kitett egyéb helyiségek szigetelésére alkalmas. Garázs esetében, amennyiben személyautó használja, legalább AT-N150, vagy akár AT-N200 anyag is szükséges lehet.